Pramer.pl

O nas

Co robimy?

Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Co to znaczy? Szukamy ofert dla osób poszukujących pracy. Zgłaszając się do bierzesz udział we wszyskich procesach rekrutacji jakie akurat posiadamy i prowadzimy. Jeśli znajdziemy dla Ciebie pracę skontaktujemy się z Toba i przedstawimy szczegóły oferty. Nasze aktualne oferty możesz zobaczyć tutaj.

 

Czym się zajmujemy?

Pomagamy w znalezieniu dla Ciebie pracy - wystarczy, że się do nas zgłosisz. To nic nie kosztuje! Szukamy dla Ciebie pracy całkowicie za darmo. Oferujemy pracę za granicą (głównie w Holandii, Czechach, Polsce). Na rynku HR efektywnie działamy od 2014 roku. Co roku dopasowujemy oferty ponad 400 kandydatom.

 


Ubezpieczenie i umowa

Wybierając nasze oferty możesz być pewien, że pracujesz legalnie i obejmuje Cię ubezpieczenie. Przed rozpoczęciem pracy podpisujesz z nami umowę. Praca za naszym pośrednictwem jest całkowicie legalna i bezpieczna. Mamy tylko sprawdzone, legalne oferty. Zainteresowanym wyjazdem za granicę rezerwujemy transport.

 

Zakwaterowanie za granicą

Za granicą przygotowane jest dla Ciebie zakwaterowanie firmowe (hotel lub domek). Za zakwaterowanie płacisz Ty, jako pracownik (chyba, że pracodawca oferuje bezpłatna kwaterę). Korzystanie z zakwaterowania firmowego jest całkowicie dobrowolne - to znaczy, że nie musisz z niego korzystać (możesz wynająć sobie prywatne mieszkanie). Zobacz zdjęcia zakwaterowania w Holandii lub w Czechach.

 

Nasze certyfikaty

Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate Certificate