Pramer.pl

COVID-19


Wyjeżdzając do pracy za granicę do Holandii nie musisz robić testu na obecność koronawirusa przed wyjazdem. Jeśli chodzi o restrykcje związane z przekraczaniem granic to zmieniają się one co jakiś czas dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń do nas: +48327390079. Aktualne informacje dotyczące przekraczania granic przedstawiamy poniżej.

Granica niemiecka

Aktualnie osoby udające się do pracy, chcące tylko przejechać przez Niemcy, nie mają obowiązku robienia jakichkolwiek testów. Obowiązek robienia testu mają osoby które chcą zostać lub zatrzymać się z Niemczech na dłużej. Na szczęście osoby podróżujące przez, ale nie zatrzymujące się w Niemczech, nie muszą takiego testu robić.

Granica holenderska

Jeśli chodzi o przekraczanie granicy holenderskiej to również nie ma obowiązku wykonywania testu przed przyjazdem.

Dokumenty na granicę

Osoby podróżujące w celu podjęcia pracy mogą przekraczać granice bez żadnego problemu. Podczas ewentualnej kontroli granicznej wytarczy okazać dokumenty związane z podjęciem pracy za granicą tzn. umowę, którą każdy z naszych pracowników otrzymuje od nas przed wyjazdem.

 

Obostrzenia w pracy

W pracy za granicą w Holandii obowiązują standardowe porcedury związane z profilaktyką przeciwko wirusowi tzn. noszenie maseczek, zachowywanie dystansu, dezynfekcja rąk.