Pramer.pl

Praca wakacyjna z ISIC


Praca na wakacje

Jak co roku w okresie wakacji, uczniowie i studenci będą mieli możliwość wyjechania za granicę, do Holandii, do pracy. Mimo aktualnej sytuacji zdrowotnej, wyjazdy takie są i będą organizowane do końca sezonu wakacyjnego, więc nie ma się czego obawiać. Granice są otwarte dla osób wyjeżdżających do pracy. Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa naszych kandydatów wyjeżdżających do Holandii, wystawiamy odpowiednie dokumenty dzięki którym bez problemu można przekraczać granice Niemiec i Holandii. Oferujemy pracę na wakacje dla uczniów i studentów w sektorze produkcyjnym lub ogrodniczym. Wyjazdy organizujemy również w parach i grupach.

Jak zwiększyć swoje zarobki

Aby zwiększyć swoje zarobki tygodniowe podczas pracy na wakacje w Holandii, można wyrobić sobie kartę studenta / ucznia - czyli kartę ISIC. Dlaczego dzięki niej wynagrodzenie podczas pracy w Holandii jest wyższe niż normalnie? Ponieważ zwalnia ona z części podatków osoby pracujące na wakacje o statusie ucznia/studenta. Pracujący w Holandii na wakacje uczniowie i studenci mają dzięki niej niższe podatki, dlatego wypłaty tygodniowe są wyższe. Zwolnienie z podatku, o którym mowa wyżej, obowiązuje tylko w miesiącach wakacyjnych tj. od 1 czerwca do 30 sierpnia.

Karta ISIC

Kartę ISIC wyrobić można online lub osobiście w biurze placówki partnerskiej. Jaką drogę wybierzesz, zależy od Ciebie. Karta wirtualna nie różni się niczym od karty plastikowej – tzn. obie są przez nas akceptowane i uprawniają do takich samych zniżek. Nie ma więc różnicy, jaką drogą dostarczysz nam swoją kartę ISIC.

Wyrabianie karty ISIC

Przejdźmy więc do samego wyrabiania karty przed wyjazdem do pracy za granicę do Holandii. Kartę taką można wyrobić online tutaj (https://get.isic.pl/pl/), lub udając się do wybranego biura z listy (https://www.isic.pl/pl/gdzie-mozna-wyrobic-karte.html). Koszt wyrobienia takiej karty oscyluje w granicy 30zł. Do wyrobienia ISIC potrzebować będziesz swojego zdjęcia, kilku podstawowych informacji osobowych oraz zdjęcie lub skan legitymacji studenckiej. Płatność można uiścić online, pod koniec składania wniosku. Wirtualna wersja karty ISIC zostanie wyrobiona po zweryfikowaniu danych w ciągu 24h. Kartę można też zamówić w wersji plastikowej (wysyłana jest wtedy pocztą lub do odbioru z biurze partnerskim).

Karta uprawnia cię również do innych zniżek w miejscach i sklepach partnerskich. Sprawdź jakie dodatkowe zniżki zyskujesz wyrabiając kartę ISIC.

Więcej informacji o karcie i jej wyrobieniu znaleźć można na stronie www.isic.pl.

Zgłoszenia do pracy wkacyjnej

Praca w Holandii na wakacje to dość popularny sposób zarobku dla uczniów i studentów w czasie wolnym od szkoły. Praca w Holandii daje większe możliwości zarobku, podszlifowania języka oraz poznania nowego kraju. Wszyscy uczniowie i studenci poszukujący pracy na wakacje w Holandii mogą się do nas zgłaszać już teraz. Aplikacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem +48327390079 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00). Lub online tutaj (uwaga: w formularzu dopisz informację, że poszukujesz pracy na wakacje i kiedy chcesz wyjechać).

_____________________________________________

 

Żródło (www.isic.pl)