Pramer.pl

Transport do Holandii


Jak to jest z tym transportem za ganicę do pracy w Holandii?

Transport do Holandii

Podczas rekrutacji, do pracy za granicą, jedną z kilku spraw organizacyjnych jest transport do Holandii. Nasza agencja nie narzuca niczego w tej kwestii. Możesz wybrać sam, jak dostaniesz się pod wskazany adres zakwaterowania firmowego w Holandii. Do wyboru masz samochód, pociąg, bus lub samolot.

Nie wiem jak się za to zabrać

To nie problem. Jeśli nie jesteś w stanie sam zorganizować sobie transportu, nasza agencja pomoże Ci wybrać i zarezerwować taki transport. Najwięcej osób decyduje się na najpopularniejszy środek transportu, czyli 9 osobowego busa. Jeśli wyrazisz chęć pomocy, to nasza agencja, Twoim imieniu, rezerwuje taki transport dla Ciebie. Informujemy Cię również o dniu i godzinie wyjazdu.

Potrzebuję pomocy przy organizacji transportu

Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu, poinformuj nas o tym podczas rekrutacji. Pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu dla Ciebie transportu, jest oczywiście całkowicie bezpłatne!

Skąd wyjazd i ile trwa podróż?

Firmy przewozowe, świadczące usługi transportu busami do Holandii, odbierają osoby spod adresu zakwaterowania lub z miejsc zbiorowych (PKP, PKS itp.). Wszystko zależy od województwa w jakim mieszkasz i wolnych miejsc - o dokładnym miejscu wyjazdu, informujemy Cię przed zrobieniem dla Ciebie rezerwacji. Podróż natomiast, w zależności od miejsca zamieszkania w Polsce, trwa od średnio od 10 do 18 godzin.

Bagaż i torby na podróż busem

Pakując się na wyjazd do pracy do Holandii musisz spakować ubrania i inne przydatne rzeczy. Do busa standardowo zabrać możesz 2 duże torby / walizki i mały bagaż podręczny. Pamiętaj jednak - dodatkowy bagaż (nadbagaż) jest dodatkowo płatny!

Koszt i płatność za busa

Koszt transportu jednej osoby do Holandii, busem 9 osobowym, wynosi około 400-600zł w jedną stronę. Płatność możesz uiścić w busie, u kierowcy lub przelewem na konto firmy przewozowej, w której zrobiona zostanie rezerwacja wyjazdu do pracy w Holandii.